OSTATNIE WOLNE PARCELE DLA PRZYCZEP NA SEZON 2025
Zadzwoń 692 708 985

PIES NA SONACIE

SonataCamp to miejsce uwielbiane nie tylko przez ludzi, ale i zwierzęta. Na nasz camping możesz bez obaw zabrać psa, a nawet i kota! Z przyjemnością gościmy Waszych czworonożnych przyjaciół, dlatego każdy nasz domek czy przyczepa jest przyjazna zwierzętom.

Jako psiarze sami nie wyobrażamy sobie urlopu z psem bez naszych pupili. Doskonale wiemy i rozumiemy, że chcecie dzielić się wspaniałymi momentami z czworonogami. Zawsze ogromnie cieszymy się kiedy przyjeżdżacie do nas ze swoimi futrzastymi przyjaciółmi.

Gościliśmy już chihuahuę, kundelki, owczarki, bernardyny, maltańczyki, akity, bullteriery i koty – przyjeżdżajcie na camping z psem nad morzem, będzie to dla nich wspaniały czas. 

Psia kultura i bezpieczeństwo

Jak widać u nas nie ważna jest rasa – ważne jest natomiast, żeby pies nie stwarzał zagrożenia dla innych. Jeśli ma problemy socjalizacyjne, prosimy o zdrowy rozsądek i zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa. 

Oprócz znajomości z Wami kochani goście, które nawiązujemy na Sonacie,  przyjaźnie zawierają też Wasi czworonożni pupile. Mamy za płotem weterynarza ale nie chcielibyśmy, aby ktokolwiek podczas urlopu musiał korzystać z jego usług. Chyba, że na podcięcie pazurków 🙂

Nasza Sona podbija wszystkie serca, kocha ludzi tak samo jak każdej rasy psiaki. Będzie Was miło witać merdaniem z rana i życzyć dobrej nocy wieczorem.
Zobaczycie jej wesoły pyszczek kiedy Wasz pies podejdzie się z nią obwąchać  i smuty kiedy nadejdzie czas pożegnania i Waszego wyjazdu. Jak to polski gończy ma świetny węch i kiedy odwiedzicie nas ponownie będzie Was pamiętać i brykać z radości.
Na terenie prosimy o sprzątanie kup – oczywiście w razie potrzeby poratujemy torebkami.

Camping przyjazny psom

Psia plaża znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od kempingu, a wrażenia z pobytu na niej zostaną z Wami na lata. 
Idąc na plaże przejdziecie przez wyjątkowy las, który dzięki pagórkom i dolinom oraz powyginanym drzewom przypomina scenerię z Alicji w Krainie Czarów. Gwarantujemy, że psy oszaleją od koniecznych do obwąchania drzew, krzewów i mchów. 
Do foodportu na kolacje i wieczornego drinka również możecie zabierać ze sobą psy – to bardzo petfriendly miejsce!
Poznacie u nas też innych psiarzy, porozmawiacie o swoich doświadczeniach, wymienicie się kontaktami i nawiążecie kolejne wspaniałe znajomości, które wielu z Was kontynuuje po wyjeździe z Sonaty.
Chcemy zapewnić Wam i Waszym psom niezapomnianym pobyt w miejscu z wyjątkowym klimatem, wśród ludzi, którzy nadają na podobnych falach. 

Jeśli jesteś w tym miejscu i czytasz ten tekst - to raczej nie jest przypadek. Czekamy na Ciebie!