Regulamin

Aby Państwa pobyt upływał miło, prosimy o zapoznanie się z naszym Regulaminem oraz jego przestrzeganie.

REZERWACJA

W ofercie Sonata Camp Jastarnia znajdują się przyczepy kempingowe, domki mobilne oraz miejsca postojowe dla kamperów. Wszelkie informacje dotyczące wyposażenia oraz dostępności w wybranych terminach udzielane są mailowo i telefonicznie. Wszelkie sprawy proszę zgłaszać bezpośrednio do obsługi lub telefonicznie pod nr: 602 475 749 lub 664 477 984.
Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata opłaty rezerwacyjnej w wysokości 30% sumy za pobyt w ciągu 48 godzin od dokonania rezerwacji przelewem na podane konto bankowe wskazane Państwu mailowo w odpowiedzi na zapytanie rezerwacyjne w wybranym terminie. W przypadku braku zaksięgowania ww. wpłaty w ciągu 48 godzin lub nieotrzymania potwierdzenia przelewu, wstępna rezerwacja zostaje anulowana.
Anulowanie rezerwacji:
- do 30 dni przed planowanym pobytem - zwrot wpłaconej opłaty rezerwacyjnej w 100 %,
- mniej niż 30 dni przed planowanym pobytem - brak zwrotu opłaty rezerwacyjnej.

PRZYJAZD I WYJAZD GOŚCI

Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00 i trwa do godziny 12:00 dnia następnego. Prosimy o telefoniczne powiadomienie późniejszego przybycia, a chęć przedłużenia zgłosić max 1 dzień przed wyjazdem.

Meldunek w dniu przyjazdu odbywa się w Recepcji Sonata Camp Jastarnia po uregulowaniu całej kwoty za pobyt oraz wypełnieniu ankiety zdrowia wraz z oświadczeniem dot. pandemii koronawirusa.

W dniu przyjazdu zostaje pobrana kaucja na zabezpieczenie ewentualnych uszkodzeń w przyczepach lub domku. Kaucja wynosi 400 zł, w przypadku stwierdzenia braku ewentualnych uszkodzeń, zwracana jest w dniu wyjazdu.

Goście otrzymują posprzątaną przyczepę lub domek wraz z kompletem czystych urządzeń, naczyń i garnków. Wszelkie uwagi do stanu wydanej przyczepy lub domku należy zgłaszać bezpośrednio podczas przekazania i odbioru przyczepy lub domku. W przypadku stwierdzenia nieczystości i zabrudzeń, pozostawienia niepozmywanych naczyń w przyczepie lub domku, do opłaty za pobyt naliczona zostaje dodatkowa opłata za czyszczenie w wysokości 150 PLN, rozliczana z pozostawionego depozytu kaucji.

KORZYSTANIE Z SONATA CAMP JASTARNIA

Cisza nocna obowiązuje od godz. 23:00 do godz. 07:00 dnia następnego.

W przypadku posiadania samochodu, w ramach usługi noclegowej Gość przy meldunku otrzymuje kartę wjazdową z numerem pojazdu, okresem pobytu i nr telefonu. Karta wjazdowa powinna być umieszczona w pojeździe w widocznym miejscu, za przednią szybą samochodu, przez cały okres pobytu. Samochody, motory i przyczepy podłodziowe należy pozostawić na wskazanych miejscach parkingowych.

Dzieci mogą korzystać z placu zabaw usytuowanego na terenie Sonata Camp Jastarnia pod opieką dorosłych lub na własną odpowiedzialność.

Na terenie Sonata Camp Jastarnia możliwe jest skorzystanie z pralni w cenie 10 zł oraz ze zmywarki (10 zł). Zapisy i klucze w Recepcji.

Zmywanie naczyń i toaleta codzienna odbywa się w ogólnie dostępnych sanitariatach na terenie Sonata Camp Jastarnia. Korzystający z WC w przyczepie, zobowiązani są do opróżniania kasety w wyznaczonych punktach zrzutu nieczystości znajdujących się w pobliżu sanitariatów. W przypadku nieopróżnienia kasety z nieczystości naliczona zostaje opłata w wysokości 150 PLN.

Osoby wynajmujące domek lub przyczepy proszone są o przywiezienie własnej pościeli/śpiworów lub skorzystanie z możliwości wcześniejszego zamówienia pościeli w cenie 25 zł/os.

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie świec, palenie papierosów w przyczepach i domkach oraz korzystanie z własnych urządzeń grzewczych.

W przyczepie zgłoszonej na pobyt całosezonowy, mogą przebywać osoby, które zostały wcześniej zgłoszone. W przypadku podnajmowania przyczepy innym osobom, wymagana jest opłata zgodna z cennikiem.

Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zniszczenie, uszkodzenie lub kradzież przyczepy kempingowej, kampera, samochodu lub innych pozostawionych rzeczy wartościowych.

Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualny brak wody spowodowany problemami w wodociągach i brakiem dostępu prądu spowodowanym problemami w elektrowni.

Na terenie Sonata Camp Jastarnia kładziemy szczególny nacisk na segregację śmieci. Uprasza się gości, aby swoje posortowane odpady wyrzucali do przeznaczonych i odpowiednio oznaczonych koszy. Zabrania się pozostawiania śmieci przy małych koszach znajdujących się przy toaletach. Opłata za brak segregacji śmieci wynosi 150 zł.

ŻYCIE TOWARZYSKIE GOŚCI

Gość przebywający na terenie Sonata Camp ponosi wszelką odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy oraz winy odwiedzających go osób.

Zastrzegamy sobie prawo do zakazu wstępu na teren, osób pod wpływem alkoholu, zachowujących się nieodpowiednio oraz prawo do usunięcia z terenu osób nieprzestrzegających niniejszego Regulaminu.

Przebywanie na terenie Sonata Camp Jastarnia jest jednoznaczne ze znajomością i akceptacją niniejszego Regulaminu. Naruszenie zasad Regulaminu oraz norm współżycia poddawane jest ocenie pracownika Sonaty i może pozbawić możliwości dalszego pobytu bez możliwości zwrotu kosztów pobytu.

W trakcie wypoczynku na Sonata Camp Jastarnia wszelkie prośby lub zastrzeżenia, prosimy zgłaszać w Recepcji.

POZOSTAŁE ZASADY

Właściciele zwierząt zobowiązani są do sprzątania po swoich zwierzętach, a także do zapewnienia im odpowiedniej opieki tak, aby nie zakłócały spokoju innym wypoczywającym.

Życzymy udanego wypoczynku!