Regulamin

 

Aby Wasz pobyt upływał miło, prosimy o zapoznanie się z naszym Regulaminem oraz jego przestrzeganie.

 

REZERWACJA

W ofercie Sonata Camp Jastarnia znajdują się przyczepy kempingowe, domki mobilne oraz miejsca postojowe dla kamperów i pod namioty. Wszelkie informacje dotyczące wyposażenia oraz dostępności w wybranych terminach udzielane są mailowo i telefonicznie.


Rezerwacji można dokonać mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Rezerwacje całosezonowe: 602 475 749; 

Rezerwacja pobytu, wynajem domków, przyczep, namiotów: +48 664 477 984


Gwarancją potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie wpłaty w terminie 48 godzin od rezerwacji, zaliczki w wysokości 30% całości podanej kwoty na niżej wymienione konto:

SMITH DEVELOPMENT Projekt Inwestycyjny nr 10 Sp. z o.o. Sp. komandytowa

59 1090 1359 0000 0001 1415 9188


Brak wpłaty zaliczki w podanym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji noclegu w wybranym terminie.

Rezygnacja z rezerwacji może być dokonana w dowolnym czasie, pod warunkiem wysłania jej w formie mailowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr: 602 475 749 lub 664 477 984.

W przypadku rezygnacji zwracana kwota zaliczki zostaje pomniejszona stosownie do ilości dni pozostałych do dnia rozpoczęcia pobytu:

- 0% potrącenia wpłaconej zaliczki, jeżeli do rozpoczęcia pobytu pozostało 30 dni,

- 100% potrącenia wpłaconej zaliczki, jeżeli do rozpoczęcia pobytu więcej niż 30 dni.

Zwrot zaliczki dokonany zostanie na konto bankowe wskazane mailowo przez Gościa rezygnującego z rezerwacji w terminie do 5 dni od daty przyjęcia zgłoszenia rezygnacji.

 

PRZYJAZD I WYJAZD GOŚCI

 • Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00 i trwa do godziny 12:00 dnia następnego. Prosimy o telefoniczne powiadomienie późniejszego przybycia, a chęć przedłużenia zgłosić max 1 dzień przed wyjazdem.

 • Meldunek w dniu przyjazdu odbywa się w Recepcji Sonata Camp Jastarnia po uregulowaniu całej kwoty za pobyt oraz wypełnieniu ankiety zdrowia wraz z oświadczeniem dot. pandemii koronawirusa

 • W dniu przyjazdu zostaje pobrana kaucja na zabezpieczenie ewentualnych uszkodzeń w przyczepach lub domku. Kaucja wynosi od 100 zł do
  400 zł, w przypadku stwierdzenia braku ewentualnych uszkodzeń, zwracana jest w dniu wyjazdu.

 • Goście otrzymują posprzątaną przyczepę lub domek wraz z kompletem czystych urządzeń, naczyń i garnków. Wszelkie uwagi do stanu wydanej przyczepy lub domku należy zgłaszać bezpośrednio podczas przekazania i odbioru przyczepy lub domku. W przypadku stwierdzenia nieczystości i zabrudzeń, pozostawienia niepozmywanych naczyń w przyczepie lub domku, do opłaty za pobyt naliczona zostaje dodatkowa opłata za czyszczenie w wysokości 100PLN, rozliczana z pozostawionego depozytu kaucji.

 

KORZYSTANIE Z SONATA CAMP JASTARNIA

 • Cisza nocna obowiązuje od godz. 23:00 do godz. 07:00 dnia następnego.

 • W przypadku posiadania samochodu, w ramach usługi noclegowej Gość przy meldunku otrzymuje kartę wjazdową z numerem pojazdu, okresem pobytu i nr telefonu. Karta wjazdowa powinna być umieszczona w pojeździe w widocznym miejscu, za przednią szybą samochodu, przez cały okres pobytu. Samochody, motory i przyczepy podłodziowe należy pozostawić na wskazanych miejscach parkingowych.

 • Dzieci mogą korzystać z placu zabaw usytuowanego na terenie Sonata Camp Jastarnia pod opieką dorosłych lub na własną odpowiedzialność.

 • Na terenie Sonata Camp Jastarnia możliwe jest skorzystanie z pralni w cenie 10 zł oraz ze zmywarki (10 zł). Zapisy i klucze w recepcji.

 • Zmywanie naczyń i toaleta codzienna odbywa się w ogólnie dostępnych sanitariatach na terenie Sonata Camp Jastarnia. Korzystający z WC w przyczepie, zobowiązani są do opróżniania kasety w wyznaczonych punktach zrzutu nieczystości znajdujących się w pobliżu sanitariatów. W przypadku nieopróżnienia kasety z nieczystości naliczona zostaje opłata w wysokości 100 PLN.

 • Osoby wynajmujące domki lub przyczepy proszone są o przywiezienie własnej pościeli lub śpiworów.

 • Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie świec, palenie papierosów w przyczepach i domkach oraz korzystanie z własnych urzadzeń grzewczych.

 • W przyczepie zgłoszonej na pobyt całosezonowy, mogą przebywać osoby, które zostały wcześniej zgłoszone. W przypadku podnajmowania przyczepy innym osobom, wymagana jest opłata zgodna z cennikiem.

 •  Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zniszczenie, uszkodzenie lub kradzież przyczepy kempingowej, kampera, namiotu, samochodu lub innych pozostawionych rzeczy wartościowych.

 • Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualny brak wody spowodowany problemami w wodociągach i brakiem dostępu prądu spowodowanym problemami w elektrowni.

 • Na terenie Sonata Camp Jastarnia kładziemy szczególny nacisk na segregację śmieci. Uprasza się gości, aby swoje posortowane odpady wyrzucali do przeznaczonych i odpowiednio oznaczonych koszy. Zabrania się pozostawiania śmieci przy małych koszach znajdujących się przy toaletach.Opłata za brak segregacji śmieci wynosi 100 zł.

 

ŻYCIE TOWARZYSKIE GOŚCI

 • Gość przebywający na terenie Sonata Camp ponosi wszelką odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy oraz winy odwiedzających go osób.

 • Zastrzegamy sobie prawo do zakazu wstępu na teren, osób pod wpływem alkoholu, zachowujących się nieodpowiednio oraz prawo do usunięcia z terenu osób nieprzestrzegających niniejszego Regulaminu.

 • Przebywanie na terenie Sonata Camp jest jednoznaczne ze znajomością i akceptacją niniejszego Regulaminu. Naruszenie zasad Regulaminu oraz norm współżycia poddawane jest ocenie pracownika Sonaty i może pozbawić możliwości dalszego pobytu bez możliwości zwrotu kosztów pobytu.

 • W trakcie wypoczynku na Sonata Camp Jastarnia wszelkie prośby lub zastrzeżenia, prosimy zgłaszać w Recepcji.

 

POZOSTAŁE ZASADY

 • Właściciele zwierząt zobowiązani są do sprzątania po swoich zwierzętach, a także do zapewnienia im odpowiedniej opieki tak, aby nie zakłócały spokoju innym wypoczywającym.

 

Życzymy udanego wypoczynku!